Bylinný sprievodca

na ceste za zdravím

Tela aj Duše

LETO naprírodno

Ponúkame Vám naše rokmi overené Prírodné repelenty a Slnečné oleje, ako aj ďalších rastlinných pomocníkov pre starostlivosť o
pokožku počas teplých letných dní. Pripravte sa na ničím nerušené leto bez zbytočnej chémie.

NOVINKY

Preskúmajte naše nové produkty pre zdravie tela aj duše, ktoré vyvíjame v spolupráci s certifikovanými výrobcami prírodnej kozmetiky a výživových doplnkov. Využívame tradičné fytoterapeutické postupy aj najnovšie extrakčné technológie s ohľadom na životné prostredie. Spájame starodávne bylinárske skúsenosti z rôznych kútov sveta s alchymistickou praxou a vedeckými štúdiami.

Starostlivosť o ZDRAVIE

Kategória ZDRAVIE Vás prevedie výberom produktov pre vnútorné užívanie podľa pôsobenia. Vyberte si kvalitné rastlinné extrakty vo forme tinktúr, výživových doplnkov, medicinálnych húb, či liečivých živíc pre podporu imunity, zdravia dýchacích ciest, trávenia, nervového a pohybového systému, pre relax aj vitalitu.

Výživa pre TELO

V kategórii TELO nájdete ručne vyrábanú prírodnú kozmetiku – bylinné maste, krémy, oleje, mydlá, hennu, produkty pre starostlivosť o pokožku a vlasy a samozrejme tiež čaje a nápoje.

Pohladenie DUŠE

Potešte svoju DUŠU a vyberte si z bohatej ponuky BIO esenciálnych olejov, alchymistických hydrolátov, prírodných parfémov, posvätných živíc, vydymovadiel a pomôcok na očistu priestorov aj osôb.

VZDELÁVANIE

V časti VZDELÁVANIE nájdete náš BLOG, kalendár udalostí, prednášok a workshopov aj kalendár zberu bylín. Tiež sú tu pre Vás pripravené zdarma na stiahnutie permakultúrne návody pre Vašu eko záhradu v súlade s prírodou. 

Naša filozofia

Spoznajte zámer a filozofiu autorky aj cestu vzniku projektu, ktorý si kladie za úlohu sprevádzať človeka na ceste za zdravím tela aj duše. Na tejto stránke nájdete výlučne a 100% bylinné produkty vyrábané s láskou k prírode a bez zbytočného odpadu.

Aktuálne informácie zo sveta bylín

Rokmi overené skúsenosti podporené vedeckými štúdiami a odporúčaniami pre Vás zadarmo zdieľame na našom webe už od roku 2013.

BLOG

has been added to your cart.
Checkout
X