Kedy:
15. júl 2021 – 18. júl 2021 celý deň
2021-07-15T00:00:00+02:00
2021-07-19T00:00:00+02:00
Kde:
chata Harmónia na Hlaváči
916 16 Podkylava
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
268
Kontakt:
Veronika
0918998492

V našich životoch dostávame neustále všetko, čo potrebujeme k tomu, aby sme žili a užívali si svoj život v hojnosti a zdraví.

Rôzne skúsenosti z minulosti, kedy sme my alebo naši predkovia túto hojnosť nezažívali, nás presviedčajú, že sme v nedostatku. Je možné že sme prebrali vzorce utrpenia – na finančnej, duševnej, či telesnej úrovni. Často-krát zotrvávame v starých presvedčeniach iba kvôli tomu, že sú pre nás bezpečným známym svetom, nechce sa nám prekračovať komfortnú zónu, ktorú poznáme. Možností však máme v živote oveľa viac. A ich poznávaním si môžeme vedome vybrať  v živote to, čo skutočne chceme – nie len to, na čo sme zvyknutí.

~ ~ ~

Nájdenie a precítenie hojnosti života znamená naladenie sa na tento prúd. Plynúť, byť a žiť spolu s ním. Na vlnu zdravia a hojnosti sa budeme ladiť prostredníctvom spolu-práce s bylinami. Sú to dary Zeme, ktoré sa nám dávajú, jediné čo spravíme my je, že sa naučíme im otvoriť, prijať ich a správne užívať. 

Budeme veľa času tráviť priamo na lúkach, objavovať tvarmi, farbami aj vôňami bohaté zákutia našej matky Zeme. Naučíme sa kráčať s očami aj ušami otvorenými, rozpoznávať rastlinných pomocníkov v ich prirodzenom prostredí, skúmať ich charakter, načúvať ich darom, ladiť sa na ich správne spracovanie a použitie.
Budeme kráčať s jasným zámerom a zvedavou dušou dieťaťa, znovuobjaviť zabudnuté otvoriť doširoka dvere hojnosti, do ktorých nás príroda s otvorenou náručou pozýva.
Nahliadneme hlbšie do duše bylín a cez alchymický destilačný proces uvoľníme ich voňavú esenciu, s ktorou budeme ďalej pracovať pri výrobe telových a masážnych olejov, či osobných parfémov. Prizveme k procesu aj liečivé živice posvätných stromov z rôznych kútov sveta. Vyrobíme si z nich očistné vydymovadlá, do ktorých vložíme a upevníme svoj zámer, v ktorom sa stretneme.

Preciťovanie našich rastlinných pomocníkov a zároveň spracovanie našich presvedčení – ohľadom zdravia, peňazí, či celkovo hojnosti nám pomôžu tiež konštelačné a šamanské techniky a prístupy. Na našej vnútornej premene budeme pracovať s bylinami, kartami, súčasťou budú tiež rastlinné konštalácie, energetické cvičenia, práca s podvedomím, vedomé uzretie a premena svojich presvedčení, ktoré formujú náš život.

~ ~ ~

Čo si treba doniesť:

Plátenú tašku, nožnice, pokrývku hlavy, 2-3 zaváracie poháre na olej, tinktúru a sirup, zápisník, obľúbenú bylinkovú knihu a zrak zbystrený na detaily prírodných krás ❤
Všetko ostatné bude pre Vás zabezpečené v rámci príspevku.

~ ~ ~

KEDY: 15.-18.7.2021 (začiatok štvrtok od 18:00, koniec nedeľa o 15:00)

KDE: chata Harmónia na Hlaváči pri Podkylave

PRÍSPEVOK: 268e

PRIHLÁSENIE:
https://forms.gle/11rgxtd5DcGfdNjSA

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie na 3 noci, zdravá vegetariánska plnohodnotná strava, lektorné, materiál na praktickú tvorbu.
Pobyt sa uskutoční, keď sa prihlási min. 10 ľudí a to min. 2 týždne pred jeho začiatkom. Maximálny počet účastníkov: 15


~ ~ ~

Odkaz na udalosť na facebooku:
https://www.facebook.com/events/479170193310202/

~ ~ ~

Alchymistickým kruhom Vás budú sprevádzať:

 

Eva Babiaková sa viac ako 15 rokov venuje konštelačným a šamanským technikám. Sprevádza ľudí liečením prostredníctvom nasledovania intuitívneho pohybu tela, autentického cítenia, prežívania a vyjadrovania. Poskytuje individuálne terapie, vedie skupinové a firemné semináre zamerané na liečenie, sebarozvoj a vnútornú premenu. Svoj život spolutvorí so svojími 2 deťmi v prostredí Myjavských kopaníc.
http://evababiakova.sk/ https://www.facebook.com/vradosti/ 

 

 

Veronika ´kuku´ Repková ~ zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená mamička 8-ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť, spoluprácu a blízkosť k prírode.
Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania.
O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy v prírode a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy v rozvojových centrách po celom Slovensku
Svoje produkty ponúka pod značkou Herbárium projekt – bylinný Sprievodca na Ceste za Zdravím Tela aj Duše. O kvalitné organické suroviny na výrobu prírodnej kozmetiky sa delí cez sesterský projekt Voniava – privoňaj k duši bylín. 

web: www.herbariumprojekt.sk / www.voniava.sk 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.