Kedy:
12. február 2020 @ 18:00 – 19:00
2020-02-12T18:00:00+01:00
2020-02-12T19:00:00+01:00
Kde:
Komunitný domček
Hviezdoslavova 173/34
972 01 Bojnice
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
4
Kontakt:
Juraj Kupcok (Bytosti Zeme)
0902901931
Bytosti zeme, milovníci prírody, lesní škriatkovia aj záhradné víly, priatelia byliniek a nadšenci samouzdravovacej schopnosti tela aj duše, prijmite pozvanie na úvodnú spoznávaciu prednášku projektu Herbárium
 

PRE KOHO JE TOTO STRETNUTIE URČENÉ?
PRE VŠETKÝCH!

  • Už dlho Vás ťahá práca s bylinami a radšej navštívite lúku a les, než lekáreň?
  • Radi by ste vedeli, ako si vybrať tú pravú medicínu z prírody a správne ju použiť?
  • Chceli by ste konečne odhodiť obavy a prakticky okúsiť, ako sa vyrába tinktúra, liečivá masť, bylinné oleje, octy a elixíry?
  • Alebo by ste dokonca radi svoje experimenty s prírodnou liečbou a domácnosťou bez chémie posunuli na ďalšiu úroveň?

OTVÁRAME NOVÉ BYLINKOVÉ KRUHY V BOJNICIACH

Vytvárame novú pracovnú skupinu z okolia Bojníc, ktorá by sa rada stretávala v Komunitnom domčeku a vzájomne si rozširovala svoje obzory aj skúsenosti na ceste za zdravím tela aj duše.

PILOTNÁ PREDNÁŠKA

Pilotná hodinová prednáška bude venovaná základom fytoterapie a všetkým zvedavým ušiam aj dušiam, pripraveným nielen počúvať, ale aj klásť otázky a zdieľať svoje skúsenosti. Na záver sa pokúsime spoločne navrhnúť tému a čas ďalšieho stretnutia.
 

VSTUPNÉ: 4€

Vstupné zahŕňa aj ochutnávku OXYMELU, starodávneho elixíru na podporu imunity
 
 

LEKTORKA

Bylinkovým kruhom sprevádza:
VERONIKA REPKOVÁ, celou dušou aj srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 7 ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy v okolí Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku.
Viac info o lektorke TU.

Pridaj komentár