Rok sa s rokom zišiel a slávnosti čas prišiel.”
Milí priatelia a sympatizanti Zaježovej, je nám potešením aj tento rok Vás všetkých pozvať na Letnú slávnosť na Sekierkych lúkach na Zaježovej.
V krásnom prostredí prírody, za hranicou na kraji sveta, v tradičnom priateľskom objatí srdcí, môžme všetci spoločne osláviť život… každý si tu nájde to svoje> mladí ľudia, rodinky s deťmi, mešťania aj lazníci, filozofi aj praktici.

Letná slávnosť je uvoľnené stretnutie bytostí, ktorým je blízky šepot lesa, zvuky prírody a vízia jednoduchosti života, vo všetkej jeho bohatosti a kráse.

Môžete sa tešiť na workshopy, hudbu, tance aj príjemné posedenia pri ohni prechádzajúce do večernej bubnovačky:)

BYLINKOVÝ STÁNOK

Už tradične vyleziem na lúku aj so svojim stánočkom a produktami z dielne Herbárium aj bio surovinami z Voniavy.
Ak Vás teda na lúke zaujme výrazná vôňa bylín, možno to bude dúška materina za kopcom a možno práve ten môj voňavý kútik, do ktorého Vás týmto pozývam:)
Budete môcť na vlastnej koži a vlastnými zmyslami zistiť, ako vonia skutočná príroda uchovaná do flaštičiek v rôznych podobách – esenciálnych olejov, parfémov, hydrolátov, ale aj v mastiach, slnečných olejoch, repelentoch, tinktúrach, či vzácnych aj domácich vydymovadlách a liečivých živiciach.

ŽIVICOVÝ WORKSHOP

Ak sa nám podarí nájsť s organizátormi ešte priestor aj na malý živicový workshop, budete môcť spolu so mnou preskúmať liečivú silu živíc z rôznych stromov a kútov sveta a vyrobiť si chutnú korenistú živačku.
Nezabudnite pozvať všetkých tých, ktorí by si túto udalosť nenechali ujsť:)
Teším sa na Vás, vidíme sa na lúke:)
Udalosť Herbária na facebooku:
https://www.facebook.com/events/170246981759463
Oficiálna udalosť Sekiera na facebooku:
https://www.facebook.com/events/228702898753243
Registrácia a vstupenky:
https://forms.gle/X9fEEh5qEXaWtXcU6

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.