Kedy:
30. júl 2020 @ 15:00 – 2. august 2020 @ 15:00
2020-07-30T15:00:00+02:00
2020-08-02T15:00:00+02:00
Kde:
Vrch Varta
034 82 Lúčky
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
166

Odpoveď na otázku: Je možné vytvárať silnejšiu životnú energiu? … znie vždy ÁNO.
JOGA & BYLINKY to je kombinácia, ktorá nám čerstvú životnú silu cez tento víkend dodá. 

Na tomto pobyte vďaka joge spoznáme opäť o kúsok lepšie seba. Nie sme len telo a myseľ, ale aj duša, ktorá túži byť objavená.

Spoločne si vychutnáme jogu v prírode alebo aj dnu v chate, podľa počasia sa bude riadiť náš deň. V objatí prírody, objavíme v sebe žiarivú bytosť, ktorá túži po šťastí a má ho ukryté v sebe.
Vďaka pokojnej tradičnej tantra joge – ajurvédskej tri dosha série, ktorá balancuje náš hormonálny a nervový systém, spoznáme liečivú silu vnútorného ticha. Ráno sa zas oživíme novým dňom, silovejšími pozíciami pre spevnenie svalov, prečistíme pranajámou pľúca, nech môžu kvitnúť a nastavíme myseľ, aby videla vďačnosť a radosť v maličkostiach.

Tento pobyt bude zameraný aj na zber a spracovanie liečivých bylín.

Prejdeme sa krásnymi zákutiami lúk a lesov v okolí majestátneho Chočského vrchu. Budeme v teréne spoznávať liečivé byliny a živice, ich vôňu aj účinky na telo aj dušu. Nazbierame si čosi do vrecúška a na chatke spracujeme do liečivých tinktúr, olejových macerátov a čajíkov. Pripomenieme si spôsoby, akými sa prirodzene v zdraví udržuje človek spojený s prírodou. Každý máme svoje skúsenosti aj overené recepty, ktoré v kruhu spoločne otvoríme a pozdieľame. Spoločnou tvorbou zavŕšime bylinkovanie a získame väčšiu istotu a múdrosť v používaní darov prírody aj vďačnosť za to, že sú tu stále pre nás. ???

Čo si treba doniesť:
Plátenú tašku, nožnice, pokrývku hlavy, dve zaváracie poháre 0,5l, zápisník, obľúbenú bylinkovú knihu a zrak zbystrený na detaily prírodných krás <3 ? ? ?

————————-
KEDY: 30.7.-2.8. (začiatok piatok od 15:00, koniec nedeľa o 15:00)
KDE: Vrch Varta, Chata Lúčky pri Ružomberku
PRÍSPEVOK: 166e
cena zahŕňa: lektorné, ubytko 3noci, zdravú ľahkú stravu počas dňa, mini jogovú knižku

————————-

PRIHLÁSENIE: info@deniyoga.sk
max.14 ľudí (ubytko v 2-4 posteľových drevených izbách)
(referencie ako aj fotky z pobytu na Lúčkach na webstránke www.deniyoga.sk ~ v sekcii FOTKY.)

————————-

 Deni Ha ~ YOGA s Deni Ha (zakladateľka štúdia Joga Srdcom, organizátorka jogových pobytov doma a vo svete, spolu-organizátorka jogového festivalu v BB, ….hatha joga, tradičná tantra, jin joga, hot yoga, katonah yoga, aromaterapia, ajurvédske walking masáže, …) Joga mi ukázala cestu ako dýchať v živote viac v ľahkosti a harmónií sama so sebou, ako aj s okolím. Vďačím skvelým učiteľom a prírode za zdielanie múdrosti. To, že joga je veda o duši, som sa presvedčila na vlastnej koži, hlavne v ťažších životných obdobiach. Vďaka tme môžme vidieť svetlo. Vďaka joge, môžme hlbšie vnímať život ako dar a užívať si svoju cestu s radosťou a v srdci. Ďakujem joge, že mi ten môj pomáha žiť šťastnejšie a vďačnejšie. A tak sa o to veľmi rada s vami delím, predovšetkým na jogových pobytoch v prírode. ? Rôzne štýly jogy mi bolo dovolené poznávať kade-tade po svete India, Thajsko, USA, UK, Austrália, doma… ~~> www.deniyoga.sk

Veronika Repková ~ zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 7-ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť, spoluprácu a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy na Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku. ~~> https://www.herbariumprojekt.sk

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.