Kedy:
4. október 2019 @ 15:00 – 6. október 2019 @ 15:00
2019-10-04T15:00:00+02:00
2019-10-06T15:00:00+02:00
Kde:
Chata Blato
Blato 47
Hrinova 96205
Vstupné / Štartovné:
144
Kontakt:
Veronika
0918998492

S láskou k joge, prírode a bylinkám ťa pozývame na oddychový víkend na chate v nádhernej prírode pri Hriňovej. Tento pobyt bude venovaný podpore imunity a príprave na chladné obdobie v silovom spojení jogy a liečivých bylín.

Spoločne si vyrobíme bylinnú soľ do kúpeľa a prečistíme telo v bylinkovej saune. Doprajeme si meditačnú prechádzku prírodou. Zoznámiš sa s užitočnými spôsobmi ako pozdvihnúť imunitu prírodnou cestou a ako sa liečiť bylinnými pomocníkmi. Vyrobíš si svoj osobný parfém na posilnenie elementu, ktorý potrebuješ doplniť.

Pocítiš vnútornú rovnováhu cez relaxačnú jin jogu, meditácie a dychové cvičenia. Naučíš sa vnímať svoj dych – svojho najlepšieho priateľa a učiteľa.

Jednoducho na tomto pobyte spoznáš liečivú silu ticha a vôní.

To všetko prispeje k nastaveniu vnútornej rovnováhy, aby sa posilnilo Tvoje zdravie a upevnil sa zámer Tvojich krokov na ceste životom. Nech spokojnosť a radosť zo života môže prúdiť.

~~~~~~~~

PROGRAM

PIATOK
15:00 – príchod a ubytovanie
18:00 – joga pre zdravý chrbát
20:00 – večera

SOBOTA
07:00 – hatha joga (pozdrav slnku), meditácia a pranayama
09:00 – raňajky
11:00 – workshop Herbárium ,,Ako si udržať pevné zdravie v chladnom počasí + Výroba bylinkovej soli do kúpeľa”
14:00 – ľahký obed
15:00 – meditácia v chôdzi prírodou
17:00 – bylinková sauna
19:00 – večera
21:00 – relaxačná jin joga

NEDEĽA
07:00 – hatha joga (pozdrav slnku), meditácia a pranayama
09:00 – raňajky
10:30 – workshop Voniava ,,Aromaterapia pre rovnováhu, posilnenie imunity + Výroba osobného parfému”
13:30 – ľahký obed
15:00 – vedená meditácia, záverečný kruh

~~~~~

KEDY: 4.- 6.10.2019
KDE: Chata Blato, Hriňová
CENA: 144€

(cena zahŕňa ubytovanie, stravu, bylinkové čaje, saunu, lektorné 4x joga + 2x workshopy a suroviny na výrobu bylinkových produktov)

REGISTRÁCIA

Tento kurz je už plne obsadený.
Chceš dostať pozvánku na podobný kurz do svojho emailu?
Zaregistruj sa TU na ODBER NOVINIEK projektu Herbárium. 
Dostaneš 1x mesačne informácie vopred o pripravovaných udalostiach.

 

POBYTOM VÁS BUDÚ SPREVÁDZAŤ:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Deni Ha (RYT300)
Čím dlhšie sa joge venuje, tým viac cíti, že je to skutočná veda. Veda o duši, ktorá nás učí byť viac v srdci než v hlave. Učí nás spomaliť a napájať sa na výživnú silu prírody. Oslobodzuje a ukazuje cestu k zdravému telu a vnútornej spokojnosti, pozorovať zmenu v lepšie bytosti. Deni sa na hodinách zameriava na správne zarovnanie tela v asánach cez posvätnú geometriu a anatómiu, aby sa celé telo jogou postupne posilňovalo a liečilo. Veľkú pozornosť kladie na vedomé dýchanie. Motivuje ľudí, aby našli v sebe svojho vnútorného liečiteľa, tešili sa zo života, cítili vďačnosť a radosť v každom dni. Jej hodiny sú obohatené o aromaterapiu a v šavásane o uvoľňujúce zvukové vibrácie meditačných hudobných nástrojov. Jogu študovala od roku 2011 na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India, Thajsko), kde mala šťastie na skvelých učiteľov. Na Slovensku sa vzdeláva na jogových seminároch, kurzoch, workshopoch. V Banskej Bystrici založila jogové štúdio Joga Srdcom, raz za rok organizuje jogový festival a s láskou k cestovaniu, joge a prírode vytvára jogové pobyty doma a v zahraničí.

* www.deniyoga.sk * FB: YOGA s Deni Ha * Instagram: deni.ha

Veronika Kuku Repková
zakladateľka bylinného sprievodcu – projektu HERBÁRIUM Projekt – Bylinný Sprievodca na Ceste za Zdravím Tela aj Duše, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 6 ročného synka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy na Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy a pobyty v mestách aj čarovných prírodných miestach.

* www.herbariumprojekt.sk * FB: Herbárium Projekt skupina * Voniava – Privoňaj k duši bylín * Instagram: herbariumprojekt.sk * voniava

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

POZVÁNKA NA OKTÓBROVÝ WORKSHOP 

Nestihla si tento termín? Zúčastni sa odľahčenej 3-hodinovej verzie praktického bylinkového stretnutia projektu Herbárium.

VYBERTE SI TERMÍN STRETNUTIA a zaregistrujte sa TU

Pridaj komentár