Kedy:
11. marec 2020 @ 17:00 – 18:00
2020-03-11T17:00:00+01:00
2020-03-11T18:00:00+01:00
Kde:
Na Ceste
Trencin

Bytosti zeme, milovníci prírody, lesní škriatkovia aj záhradné víly, priatelia byliniek a nadšenci samouzdravovacej schopnosti tela aj duše, prijmite pozvanie na úvodnú spoznávaciu prednášku projektu Herbárium:

——————————-
PRE KOHO JE TOTO STRETNUTIE URČENÉ? PRE VŠETKÝCH!
——————————-
Už dlho Vás ťahá práca s bylinami a radšej navštívite lúku a les, než lekáreň? Radi by ste vedeli, ako si vybrať tú pravú medicínu z prírody a správne ju použiť?
Chceli by ste konečne odhodiť obavy a prakticky okúsiť, ako sa vyrába tinktúra, liečivá masť, bylinné oleje, octy a elixíry? Alebo by ste dokonca radi svoje experimenty s prírodnou liečbou a domácnosťou bez chémie posunuli na ďalšiu úroveň?

——————————-
OTVÁRAME NOVÉ BYLINKOVÉ KRUHY V TRENČINE
——————————-
Vytvárame novú pracovnú skupinu z okolia Trenčína, ktorá by sa rada stretávala v Kaviarni na Ceste (Katov dom, Rotary Klub) a vzájomne si rozširovala svoje obzory aj skúsenosti na ceste za zdravím tela aj duše.

——————————-
PILOTNÁ PREDNÁŠKA
——————————-
Pilotná hodinová prednáška bude venovaná základom fytoterapie a všetkým zvedavým ušiam aj dušiam, pripraveným nielen počúvať, ale aj klásť otázky a zdieľať svoje skúsenosti. Na záver sa pokúsime spoločne navrhnúť tému a čas ďalšieho stretnutia.

——————————-
VSTUPNÉ: ZDARMA
——————————-

——————————-
LEKTORKA
——————————-
Bylinkovým kruhom sprevádza:
VERONIKA REPKOVÁ, celou dušou aj srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 7 ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy v okolí Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku.
Viac info tu:

Pár slov k jednému životu bylinkovému

Pridaj komentár