Kedy:
6. november 2019 @ 17:30 – 18:30
2019-11-06T17:30:00+01:00
2019-11-06T18:30:00+01:00
Kde:
Obchodík bez obalu
Palackého 4
Trencin 91101

Obchodík bez obalu a HERBÁRIUM Projekt – Bylinný Sprievodca na Ceste za Zdravím Tela aj Duše Vás pozývajú na pilotnú prednášku pred otvorením cyklu praktických workshopov bylinkových kruhov v Trenčíne. V mesiaci november sa stretneme k téme venovanej prírodným prostriedkom a kúram na podporu imunity a zdravia dýchacích ciest v chladnom počasí:

>> Bylinky, koreniny a plody zeme na podporu dýchacích ciest a imunity
>> Vitamín C v prírode
>> Otužovanie
>> Soľ nad zlato
>> Blahodárne kúpele a naparovanie
>> Domáce kvapky do nosa
>> Liečivé maste a tinktúry
>> Odvaha prejaviť sa slobodne a s pokorou v duši

REGISTRÁCIA na:
https://forms.gle/oTkdVUfuMQn35E2YA
V prípade, že si chcete zaistiť miesto, registrujte sa vopred. Počet miest je obmedzený, aj keď je možné sa zastaviť a nahliadnuť aj úplne spontánne v čase konania akcie.

Bylinkovým kruhom sprevádza:
Veronika ´kuku´ Repková, zakladateľka bylinného sprievodcu – projektu HERBÁRIUM, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 7 ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode.

Domov

VSTUPNÉ: 3€ zahŕňa ochutnávku starodávneho elixíru na podporu imunity OXYMEL spolu s receptom na výrobu, ďalšie overené informácie, odporúčania a recepty k téme imunity a 3€ zľava na pokračujúci WORKSHOP k tejto téme 16.11. v Gemini centre, alebo 13.12. v Obchodíku bez obalu.

POKRAČUJÚCI WORKSHOP v Gemini centre v cene 28€ zahŕňa študijné materiály, hlbšie informácie k téme, viac receptov, možnosť osobného poradenstva aj možnosť vyskúšať si hotové produkty na mieste. Každý účastník si tiež odnesie recept na namiešanie bylín a korenín na posilnenie imunity, vlastnoručne namiešanú aromaterapeutickú bylinnú soľ do kúpeľa a naparovanie, alebo zmes esenciálnych olejov na čistenie vzduchu a bezpečnú aromaterapiu v hodnote cca 8€
Na tento workshop je nutné prihlásiť sa vopred z dôvodu prípravy surovín! Viac info nájdete na našom webe https://www.herbariumprojekt.sk/

Tešíme sa na stretnutie v bylinkovom kruhu s Vami!
Budeme vďační za zdieľanie medzi Vašich známych, ktorí by si takú udalosť nenechali ujsť!

Pridaj komentár