Kedy:
17. jún 2021 @ 15:00 – 20. jún 2021 @ 15:00
2021-06-17T15:00:00+02:00
2021-06-20T15:00:00+02:00
Kde:
Chata Vrch Varta
Lúcky pri Ruzomberku
034 82 Lúčky
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
168
Kontakt:
Deni Ha

SLNOVRAT s tradičnou hatha jogou a bylinkami

s Deni Ha a Veronikou Kuku Repkovou 

 

Je možné vytvárať silnejšiu životnú energiu?
Odpoveď na túto otázku … znie vždy ÁNO.

Na tomto pobyte spoznáš opäť o kúsok lepšie seba a múdrosť liečivej sily byliniek. ?️
Spoločne si vychutnáme jogu v prírode alebo aj dnu v chate, podľa počasia sa bude riadiť náš deň. V objatí prírody, objavíme v sebe žiarivú bytosť, ktorá túži po šťastí, ktoré má ukryté v sebe.

Vďaka pokojnej tradičnej hatha joge – ajurvédskej tri dosha série, ktorá balancuje náš hormonálny a nervový systém, spoznáme liečivú silu vnútorného ticha. Ráno telo vyživíme, silovejšími pozíciami pre spevnenie svalov a prečistíme pľúca pranajámou, nech môžu kvitnúť. Nastavíme myseľ, aby cítila vďačnosť a radosť.

Tento pobyt bude zameraný aj na zber a spracovanie liečivých bylín.

Prejdeme sa krásnymi zákutiami lúk a lesov v okolí majestátneho Chočského vrchu. Budeme v teréne spoznávať liečivé byliny a živice, ich vôňu aj účinky na telo aj dušu. Nazbierame si čosi do vrecúška a na chatke spracujeme do liečivých tinktúr, olejových macerátov a čajíkov. Pripomenieme si spôsoby, akými sa prirodzene v zdraví udržuje človek spojený s prírodou. Každý máme svoje skúsenosti aj overené recepty, ktoré v kruhu spoločne otvoríme a pozdieľame. Spoločnou tvorbou zavŕšime bylinkovanie a získame väčšiu istotu a múdrosť v používaní darov prírody aj vďačnosť za to, že sú tu stále pre nás.

JOGA & BYLINKY to je kombinácia, ktorá ti prinesie čerstvú životnú silu do nových dní.

Čo si treba doniesť:
Plátenú tašku, nožnice, pokrývku hlavy, 2-3 zaváracie poháre na olej, tinktúru a sirup, zápisník, obľúbenú bylinkovú knihu a zrak zbystrený na detaily prírodných krás <3

 

KEDY: 17.-20.6.2021 (začiatok piatok od 15:00, koniec nedeľa o 15:00)

KDE: chata Varta, Lúčky pri Ružobmerku
49°10’26.1”N
19°22’43.7”E

PRÍSPEVOK: 168e

PRIHLÁSENIE:

https://forms.gle/X3DGBf1ZVW3nzg748

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie na 3 noci, zdravá strava, lektorné a darčeky.

Pobyt sa uskutoční, keď sa prihlási min.10ľudí a to MINIMÁLNE 2 týždne pred jeho začiatkom.

Počet miest je max. 15ľudí

 

~ ~ ~

DENI HA
Som duša v tele, ktorá si vybrala cestu seba-poznania cez radosť aj utrpenie. Joga je veda o duši. Je to cesta, ktorou keď sa vyberieme, tak každý deň sa stáva malým zázrakom. Zdravie, pokora, vďačnosť, harmónia, plynutie v ľahkosti a radosti sú hlavné hodnoty, ktoré sa mi darí vďaka joge pestovať a prehlbovať. Milujem kokosy, čučoriedky, SLNKO, oheň, cestovanie, prírodu, psy aj ľudí. Milujem život.

Mojím zámerom je zdielať srdcom, to čo mi je dovolené cítiť a prežiť s ostatnými. Vďaka osobnej skúsenosti intuitívne prevádzam ľudí na ich CESTE K SEBE ~ z hlavy do srdca. Pomáham tým, čo túžia, objaviť naspäť svoju dušu a jej túžby, ktoré keď sú naplnené, spokojnosť a radosť prichádza sama. Rada zdielam, čo ma zo srdca baví a transformujem tak seba a ľudí, ktorí po tom túžia, v šťastnejšie a zdravšie bytosti.

Okrem hodín jogy v štúdiu JS a workshopov, vytváram dobrodružné, relaxačné a transformačné jogové pobyty doma a v zahraničí. Milujem žiť to, čo cítim a rada to spoločne s vami tvorím a zdielam. V r.2016 som založila jogové štúdio v Banskej Bystrici ~ Joga Srdcom, 3r. organizovala jogové festivaly v BB a vytvorila okolo 30 jogových pobytov doma a v zahraničí)

~ 2012 – 2014 Hot yoga therapeutical practice with Jozef Wiewel, Cambridge, UK
~ 2014 Camyoga course in teaching hot yoga, Camyoga, UK
~ 2016 Kurz yoga essence a aromaterapia, Joga Zdravo, SVK
~ 2017 Hatha yoga, pranayama, mantry RYT300, Sadhana Yoga School, Kerala, India
~ 2017 Katonah yoga with Nevine Michaan, 10h online kurz posvätnej geometrie, New York, USA
~ 2018 I.kv.stupeň inštruktor jogy, Fredy Ayisy, Yoga Vidyalaya, Bratislava
~ 2019 The Way of the Gong – introduction to gong with Brij Allan Mahajn, Gongs of Light, SVK
~ 2019 Tradičná tantra joga RYT300, Shrí Kali Ašrám, Koh Phangan, Thajsko
~ 2020 Tradičná tantra joga RYT200, Shrí Kali, Koh Phangan, Thajsko

youtube: yoga s deni ha
instagram: deni.ha
fb skupina: joga srdcom online s deni ha a seba~liečenie vďaka joge
(www.deniyoga.sk)

~ ~ ~

Veronika KUKU Repková ~ zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená mamička 8-ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť, spoluprácu a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy na Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku.
FB: herbariumprojekt.sk
FB skupina: Herbárium Projekt – bylinný sprievodca na ceste za zdravím tela aj duše
Instagram: herbariumprojekt.sk

O kvalitné organické suroviny na výrobu prírodnej kozmetiky sa delí cez sesterský projekt Voniava – privoňaj k duši bylín
https://www.voniava.sk/

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.