Slnovratová alchýmia s jogou a bylinkami (Víkendový pobyt) 16.-19.6.2022

Kedy:
16. jún 2022 @ 17:00 – 19. jún 2022 @ 15:00
2022-06-16T17:00:00+02:00
2022-06-19T15:00:00+02:00
Kde:
Chata Vrch Varta
Vstupné / Štartovné:
188
Kontakt:
Veronika
0918998492

🌿 SLNOVRATOVÁ ALCHÝMIA s jogou a bylinkami 🌿
~ s Ľubkou Saregama Padhanisa a Veronikou Kuku Repkovou ~

Priatelia, prijmite pozvanie na obľúbený víkendový pobyt v spojení JOGY a BYLINIEK v objatí liečivej prírody pod Chočskými vrchami v Lúčkach. Počas štyroch dní a troch nocí sa budeme ponárať hlbšie do čírej prítomnosti v sprievode rastlinných pomocníkov, vedomého dychu, jogových asán a sily prírody.

 

V čase tesne pred slnovratom budeme viesť pozornosť k SPOJENIU so sebou a s podstatou svojej cesty na Zemi TU a TERAZ. Všetky uvedomenia a dary pozbierame a pomocou jogy a bylín zhmotníme v LIEČIVEJ ESENCII BYTIA starodávnym alchymistickým procesom destilácie DUŠE rastlín. Výsledkom bude aj očistný AURA-SPREJ a energetický PARFÉM, ktorý nám bude svojou vôňou pripomínať tieto chvíle a pomáhať ľahšie si spomenúť na CESTU k SEBE.

Každé ráno otvoríme deň JOGOU v sprievode Ľubky a večer uzavrieme kraniosakrálnou jogou. Cieľom jogy je poznať pravdu o sebe. A tak si skúsme predstaviť aké by to bolo .. žiť s pocitom ľahkosti nášho tela, pokojnej mysle a s pocitom radosti v srdci. Dovoľme si žiť svoje sen a vnímajme Dych nášho života. Aum…
Počas dňa budeme veľa času tráviť spoločne s Veronikou v prírode jej pozorovaním a načúvaním. Pobyt bude zameraný aj na praktickú prácu s rastlinami a živicami, spoznávaní ich vlastností a výrobu bylinných liečiv pre telo aj dušu. Prejdeme spoločne aj mnohými fytoterapeutickými technikami spracovávania liečivých rastlín a výroby vydymovadiel. Počas pobytu tiež budete môcť využiť Ľubkine ladenie frekvenciami špeciálnych ladičiek. Prechádzky pod holým nebom s hrejivým slnkom na lúkach vystriedame pobytom v živicovom lese a osviežujúcom lúčanskom vodopáde.

Dopraj si ČAS PRE SEBA

V prírode sa myseľ dokáže akosi ľahšie dostať do stavu pokoja a prítomnosti. Načúvajúc bzukotu včiel, či žblnkajúceho horského prameňa, máme pocit, akoby sme sa vrátili domov. Vedení vedomým dychom, prepojení so svojím telom v jogových asánach, dostávame sa bližšie k sebe. Pozývame do svojho priestoru pomocníkov rastlín a učíme sa vnímať, čo nám prinášajú. S vďakou zbierame dary prírody a uschovávame túto esenciu prítomnosti pre svoje ďalšie kroky životom.
ALembikHerbarium projekt

Čo môžete na pobyte zažiť?

 • Spoznávanie bylín v prírode
 • Spojenie s dušou rastliny
 • Destilácia hydrolátu a esenciálneho oleja
 • Aromaterapia, výroba parfému či repelentu
 • Liečivé živice a miešanie vydymovadiel
 • Jogové techniky
 • Práca s vedomým dychom
 • Spojenie so sebou
 • Meditácie
 • Vegetariánska strava
 • Prechádzky lesom aj lúkou
 • Osviežujúci vodopád
 • Čas pre seba

 

Čo si treba doniesť:

Plátenú tašku, nožnice, pokrývku hlavy, 2-3 zaváracie poháre cca 200ml, zápisník, obľúbenú bylinkovú knihu a zrak zbystrený na detaily prírodných krás ❤
Na jogu si doneste pohodlné oblečenie, jogamatku, prípadne Vaše obľúbené jogové pomôcky

Pobyt je určený pre všetkých – začiatočníkov aj pokročilých, mužov aj ženy, páry aj nepáry, vegetariánov aj mäsožravcov:)

Odkaz na FB udalosť:
https://www.facebook.com/events/944361306217906/

 

~ ~ ~
KEDY: 16.-19.6.2022 (začiatok štvrtok od 17:00, koniec nedeľa o 15:00)
KDE: chata Varta, Lúčky pri Ružomberku
49°10’26.1”N
19°22’43.7”E

PRÍSPEVOK: 188e

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie na 3 noci, zdravá vegetariánska strava, lektorné jogy a fytoterapie, výroba bylinných liečiv a alchymistickej esencie.
Pobyt sa uskutoční, keď sa prihlási min. 10ľudí a to MINIMÁLNE 2 týždne pred jeho začiatkom. Ďalšie informácie poskytneme registrovaným účastníkom najneskôr mesiac pred konaním udalosti.
Počet miest je max. 14ľudí

REGISTRÁCIA:

https://forms.gle/jybDA4NwucCcfgB19
Po registrovaní budete vyzvaná/ý k úhrade zálohy 88€

~ ~ ~
POBYTOM BUDÚ SPREVÁDZAŤ
~ ~ ~

Ľubka Saregama Padhanisa ~ Vášeň, práca a zmysel mojej cesty je Joga, ku ktorej som sa dostala na cestách v Južnej Indii.Intenzívne sa joge venujem od roku 2014 a už štvrtý rok vediem hodiny hatha yogy, ashtangy a meditácie v meste Vranov nad Topľou.
FB: Patandžali joga
youtube: Mira bai
FB: Saregama Padhanisa

~ ~ ~

Veronika KUKU Repková ~ zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená mamička 9-ročného Šimonka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť, spoluprácu a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania.
FB/INST: HerbariumProjekt.sk
FB skupina:  Herbárium projekt – bylinný sprievodca na ceste za zdravím tela aj duše

X