Kedy:
16. jún 2019 @ 18:30 – 20:30
2019-06-16T18:30:00+02:00
2019-06-16T20:30:00+02:00
Kde:
Kvet Života
Župné námestie 9
811 03 Bratislava
Slovensko
Vstupné / Štartovné:
21
Kontakt:
Centrum Kvet života
0904655039

Chcete prežiť príjemné letné chvíle pri vode bez štípancov a popálenin od slnka, pomocou byliniek a prírodných pomocníkov?

 

————————————
PROGRAM STRETNUTIA:
————————————

Príďte sa inšpirovať a priučiť na praktický workshop projektu herbárium, ktorý zahŕňa aj vlastnú VÝROBU DOMÁCEHO 100% PRÍRODNÉHO REPELENTU (v hodnote 6€ – v cene)

Naučte sa vyrobiť v domácich podmienkach prírodný funkčný repelent z dostupných surovín. Povieme si čosi o nosičoch, bylinách, koreninách a esenciálnych olejoch. Odporučím konkrétne a overené suroviny a zmesi na dosiahnutie repeletného účinku, ktoré lektorka vyvinula v projekte Herbárium a ktoré sama používa.

Ďalší okruh stretnutia bude venovaný zdravému slneniu a starostlivosti o pokožku v lete. Prejdeme si základné suroviny na výrobu výživného ochranného oleja, ale aj čo robiť, keď už k popáleniu došlo.

Slnečné oleje aj repelenty, či originálne zmesi na domácu výrobu repelentných prípravkov bude možné si tiež zakúpiť.

————————————
SPRIEVODCA:
————————————
Bylinkovým kruhom sprevádza:

VERONIKA REPKOVÁ
zakladateľka projektu Herbárium, celou dušou aj srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 6 ročného synka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy na Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy vo viacerých mestách na západnom Slovensku. https://www.herbariumprojekt.sk/

————————————
REGISTRÁCIA
————————————
Vstupné: 21€

Vstupné zahŕňa aj výrobu repelentu – 50ml hnedá sklenená fľaštička s rozprašovačom )

REGISTRÁCIA je nutná vopred z dôvodu prípravy surovín!
https://goo.gl/forms/sSEGbfliqqhmcTSx2

Budeme vďační za zdieľanie medzi Vašich známych, ktorí by si takú udalosť nenechali ujsť!

Tešíme sa na stretnutie v bylinkovom kruhu s Vami!

Odkaz na fb udalosť

HERBÁRIUM Projekt – Bylinný Sprievodca na Ceste za Zdravím Tela aj Duše & Kvet Života

Pridaj komentár