Priatelia,
ako každý rok, pripravila som zopár balíčkov byliniek, ktoré som vlastnoručne počas minulého roka zbierala na nádherných, horami obkolesených miestach, čistých lúkach a permakultúrnych záhradách na rôznych častiach Slovenska.

Bylinné zmesi bsahujú ručne zbierané byliny z čistých lúk horami obkolesenej prirody v okolí Zaježovej, Starej Ľubovne a Piešťan. Zmes POVZBUDENIE je okrem toho obohatená o drvené listy amazónskej posvätnej rastliny wayusa, bylinnej alternatívy kávy bez vedľajších účinkov. Zmes PRE ŽENY obsahuje aj kráľovnú medzi kvetmi, Ružu Damašskú, pochádzajúcu priamo z farmy údolia Ruží v Bulharsku.

Použitie a príprava

MACERÁT: 1ČL zalejte 3dcl studenej vody, nechajte odstáť aspoň 3
hodiny, ideálne však cez noc 8-12 hod. Ráno môžete vypiť macerát mierne zohriaty na teplotu pitia (do 38°C) a tie isté byliny zaliať ešte raz vriacou vodou na čaj.

NÁLEV: 1ČL zalejte 3dcl vriacej vody, lúhujte cca 10min.

VÝVAR DO KÚPEĽA: 2ČL nasypte do 500ml vody a priveďte k varu. Odstavte, keď voda zovrie a vlejte do kúpeľa. Môžete pridať i 2PL kúpeľovej soli. Na vývar môžete dokonca použiť tie isté byliny, z ktorých ste si pripravili macerát a čaj, stačí pridať trochu z čerstvých a využiť tak silu ručne zbieraných bylín hneď 3x!

Nájdete tu tieto bylinné zmesi:
DÝCHANIE – na podporu zdravia dýchacích ciest
IMUNITA – na posilnenie imunity
POVZBUDENIE – na príjemné prebudenie do nového pracovného dňa, osvieženie ducha a stimuláciu tela k výkonu
PRE ŽENY –  na podporu zdravia ženských orgánov a harmonizáciu cyklu
TRÁVENIE – na podporu zdravia tráviacich orgánov
UVOĽNENIE  – na ukľudnenie nervovej sústavy, na dobrý spánok, pri nervovom vypätí, strese.

Zabalené v 100% ľanovom vrecúšku 10×14 cm.
Hmotnosť obsahu: 26-39g (cca 20 šálok čaju) á 4.60 €
Počet balíčkov je limitovaný!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.