Prečítajte si aktuálny newsletter a dozviete sa informácie o nadchádzajúcom programe, ponúkneme Vám inšpirácie z blogu aj výber užitočných produktov projektu Herbárium:


Prihláste sa na odber čerstvých bylinkových správ a my Vám priamo na Váš email, cca 1 x mesačne, pošleme zopár rád, receptov a inšpirácií zo sveta bylín a prírodnej medicíny, ako aj informácie o aktuálnych prednáškach, workshopoch, trhoch a festivaloch, kde nás môžete stretnúť


Všetky aktuálne udalosti – workshopy, festivaly, prednášky aj verejné zbery
publikujeme na našej facebookovej stránke.


Pridajte sa do našej facebookovej skupiny,
získajte inšpirácie, nové priateľstvá a poraďte sa o zbere a spracovaní liečivých rastlín v komunite bylinkárov.

sep
24
Pi
Jesenný jogovo-aromaterapeutický pobyt @ Hotel Zátoka, Domaša
sep 24 @ 16:00 – sep 26 @ 12:00
Obklopení prírodou a pokojnou vodnou hladinou budeme pracovať so svojím dychom, telom a naladením sa dovnútra seba prostredníctvom jogy spolu s meditáciami, terapiami, masážami a práce s bylinami aj aromaterapiou.
Podporte svoju imunitu a pripravte sa na chladné mesiace prostredníctvom skvelej kombinácie jogy a byliniek spolu s nami ❤
Jesenný joga pobyt sa bude konať v krásnomprostredí priamo pri jazere Domaša v hoteli Zátoka na Eve.

Počas tohto víkendu vás budú sprevádzať:

Ľubka inštruktorka jogy, zakladateľka Patandžali joga vo Vranove nad Topľou.
Joge sa venujem okolo 9rokov, od 2014r mám RYT200 z Rishikesh India a k tomu aj iné jogové znalosti. Najnovšie prepájam jogovú prax s terapeutickými ladičkami, ktoré krásne dopĺňajú moju celkovú prax. Cez jogu som začala žiť a moje vnímanie je iné. Joga je moja cesta, ktorú zdieľam z lásky k tomuto životu.
Veronika je zakladateľka bylinného sprievodcu – projektu HERBÁRIUM, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená mamička 8 ročného synka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. https://voniava.sk/  https://herbariumprojekt.sk/
Samuel sa masérskej praxi profesionálne venuje od roku 2002. Za tie roky nahromadil dostatok skúseností a vyvinul svoj osobitý štýl masáže, ktorý jeho spokojní klienti nazývajú SAMÁŽ- SAmkova MasÁŽ. V tej kombinuje prvky klasickej poctivej švédskej masáže s myofasciálnym uvoľnením, tibetským kumnye, manipulačnými technikami a bankovaním. Pri terapii používa vlastnoručne vyrábané bylinné oleje a masti s prímesou esenciálnych olejov.

PROGRAM na celý víkend pobytu

* Ranné a večerné hodiny jogy so zameraním na uvoľnenie a relaxáciu
* Skupinová harmonizácia terapeutickými ladičkami (sacred solfeggio frekvencie)
*Individuálne 15 minutové ladenia terapeutickými ladičkami podľa záujmu na konkrétnu časť tela, orgán, energiu..
* Aromaterapia a esenciálne oleje workshop v bylinnom kruhu, ktorý bude trvať tri hodiny a bude zameraný na použitie a miešanie esenciálnych olejov, ktorý zavŕšime spoločným tvorením osobného parfému alebo masážneho oleja.
Povieme si ako použiť aromaterapiu na podporu imunity v chladných mesiacoch a ako môžeme vidieť vône vo farbách a zorientovať sa v ich účinkoch na telo aj dušu
* Partnerská Regeneračná Terapia.
Ako už názov napovedá, v tejto terapii pracujeme v páre, so svojím partnerom alebo blízkou osobou. Pri tejto terapii su obaja partneri súčasne zapojení do „cvičenia“, ktorého účelom je regenerácia a relaxácia tela, mysle a duše. Vykonáva sa v pohodlnom oblečení na podložke priamo na zemi, či už doma alebo v prírode. Využitím váhy tela, prácou s ťažiskom postupne a nenásilne dostávame partnera do pozícií, v ktorých dochádza k natiahnutiu svalov a šliach- po opustení pozície sa dostaví pocit uvoľnenia, zároveň precvičíme a rozhýbeme aj kĺby.
Terapia P.R.T. sa asi najviac podobá tibetskému kum-nye, japonskému cvičeniu makko-ho a shiatsu. Cvičenie je nenásilné a priam nás nabáda vnímať partnera do hĺbky…prepájame sa navzájom na rôznych úrovniach bytia a vedie nás k lepšiemu prežívaniu samých seba… / celá terapia v dvojiciach bude trvať 40minút/
*Joga Nidra /je relaxačno-meditačná technika, označovaná ako „jogový spánok“ . V skutočnosti sa nejedná o žiadne bežné snívanie, ale o veľmi hlbokú formu relaxácie, ktorá hraničí s meditáciou. Joga nidru môžeme používať pri odstraňovaní hlbokého stresu uloženého v tele, psychike i duši, ako aj pre vyrovnanie psychických a vitálnych energií.
* Počas tohto víkendu sa môžete objednať na SAMÁŽ- SAmkovu MasÁŽ, v ktorej kombinuje prvky klasickej poctivej švédskej masáže s myofasciálnym uvoľnením, tibetským kumnye, manipulačnými technikami a bankovaním. Pri terapii používam vlastnoručne vyrábané bylinné oleje a masti s prímesou esenciálnych olejov. Terapia trvá 60 minút a stojí 20,-€.

Čo si treba priniesť:

Na tento jesenný joga pobyt si prosím zoberte jogamatku, vhodné oblečenie na cvičenie aj na von, deku.

Cena za celý pobyt, ktorý zahŕňa

*ubytovanie v krásnych novo rekonštruovaných izbách, dvojposteľové
* 2x raňajky a 2x večera
*celý program ktorým vás bude sprevádzať Ľubka, Veronika a Samko
* v cene nie je zahrnutá masáž individuálna (cena 60min./20eur na objednávku)
147 eur / Ďakujeme

Registrácia

Na tento pobyt sa nahlasuje do konca Augusta a počet miest je obmedzený!!!
Nahlásiť sa môžete cez mejl : girobamirlu@gmail.com alebo telefonicky: 0949 044 864
Po zaplatení poplatku je vaše miesto na pobyt rezervované.
Tešíme sa na vás
Namaste