Tetra extrakt je čistý rastlinný výťažok vyrobený špeciálnou metódou pri relatívne nízkej teplote do 40°C. Jedná sa o technologicky náročný postup extrakcie, pri ktorom používame potravinársky a ekologicky prívetivé rozpúšťadlo. Výsledkom sú full-spektrum extrakty vo forme kvapaliny až pasty, ktoré obsahujú plné spektrum účinných látok v takom zložení, v akom ich nadizajnovala sama príroda.

V našej ponuke nájdete:

tetra PERLE

Guličky z brezového cukru s obsahom tetra-extraktov, vďaka ktorým môžete v bezpečnej forme zažiť silu čistých rastlinných extraktov na svojom jazyku. Sú skvelou náhradou za žuvačky, ústne spreje, či iné produkty pre udržanie zdravia zubov a ústnej dutiny s presahom do aromaterapeutickej kvality.

tetra KVAPKY 

Full-spektrum extrakty z rastlín v bezpečnom riedení pre vnútorné užívanie aj potieranie pokožky. Môžete ich použiť tak isto, ako bylinkové kvapky. Výhodou oproti klasickým tinktúram je, že produkt neobsahuje žiaden alkohol a zároveň obsahuje širšie spektrum účinných látok.

tetra OLEJE

Širokospektrálne tetra extrakty rozriedené v kvalitných panenských za studena lisovaných rastlinných olejoch. Tieto produkty nepodliehajú rýchlej oxidácii, tak ako je to pri bežných olejových macerátoch, pretože nie sú vystavené slnečnému žiareniu ani neobsahujú zostatkový rastlinný materiál, ktorý by mohol v produkte časom kvasiť. Sú doplnené o prírodné konzervanty – vitamín E a rozmarínový extrakt.

tetra KRÉMY

Spájajú 4 formy extraktov v jemnom krémovom tele: alchymistický konopný hydrolát, tradičný bylinkový olejový macerát, tetra extrakt a rastlinný olej. Čistá ľahko roztierateľná emulzia s intenzívnym účinkom – spojenie vodného hydrolátu, olejov a extraktov prostredníctvom emulgátorov a konzervantov certifikovaných ECOCERTOM pre organickú kozmetiku.

tetra MEDY

Kvetové medy s obsahom tetra extraktov, z ktorých si veľmi jednoduchým spôsobom vytvoríte chutný zázvorový nápoj, bylinkový čaj, či osviežujúci letný drink.

———

PRIPRAVUJEME:

tetra gastro-OLEJE – jedlé rastlinné oleje infuzované tetra-extraktami z kuchynských byliniek a korenín pre jednoduché dochutenie šalátov, nápojov, zákuskov aj teplých jedál

tetra TINKTÚRY – tetra extrakty rozpustené v alkohole pre vnútorné použitie na podporu zdravia

tetra EXTRAKTY – 100% čisté extrakty, alebo extrakty rozriedené v rastlinnom oleji ako surovina na ďalšie použitie