Tetra extrakt je čistý rastlinný výťažok vyrobený špeciálnou metódou pri relatívne nízkej teplote do 40°C. Jedná sa o technologicky náročný postup extrakcie, pri ktorom používame potravinársky a ekologicky prívetivé rozpúšťadlo. Výsledkom sú full-spektrum extrakty vo forme kvapaliny až pasty, ktoré obsahujú plné spektrum účinných látok v takom zložení, v akom ich nadizajnovala sama príroda.

V našej ponuke nájdete:

tetra PERLE

Guličky z brezového cukru s obsahom tetra-extraktov, vďaka ktorým môžete v bezpečnej forme zažiť silu čistých rastlinných extraktov na svojom jazyku. Sú skvelou náhradou za žuvačky, ústne spreje, či iné produkty pre udržanie zdravia zubov a ústnej dutiny s presahom do aromaterapeutickej kvality.

tetra KRÉMY

Spájajú 4 formy extraktov v jemnom krémovom tele: alchymistický konopný hydrolát, tradičný bylinkový olejový macerát, tetra extrakt čistá ľahko roztierateľná emulzia s intenzívnym účinkom – spojenie vodného hydrolátu, olejov a extraktov prostredníctvom emulgátorov a konzervantov certifikovaných ECOCERTOM pre organickú kozmetiku.

tetra MEDY

Kvetové medy s obsahom tetra extraktov, z ktorých si veľmi jednoduchým spôsobom vytvoríte chutný zázvorový nápoj, bylinkový čaj, či osviežujúci letný drink.

———

PRIPRAVUJEME:

tetra gastro-OLEJE – jedlé rastlinné oleje infuzované tetra-extraktami z kuchynských byliniek a korenín pre jednoduché dochutenie šalátov, nápojov, zákuskov aj teplých jedál

tetra TINKTÚRY – tetra extrakty rozpustené v alkohole pre vnútorné použitie na podporu zdravia

tetra EXTRAKTY – 100% čisté extrakty, alebo extrakty rozriedené v oleji ako surovina na ďalšie použitie

Filter