Partnerská Zóna

Toto je stránka pre veľkoobchodných partnerov, affiliate marketérov a spolupracovníkov projektu Herbárium. Momentálne nie ste prihlásený ako partner nášho obchodu.

VOC LOGIN : Ak sme Vám už aktivovali kupón pre veľkoobchodnú spoluprácu, prihláste sa tu.
AFFILIATE LOGIN: Ak už máte schválenú registráciu pre affiliate marketing, prihláste sa tu.

Pre koho je partnerská zóna určená?

VEĽKOOBCHODNÁ ZÓNA

Vlastníte predajňu, eshop či rozvojové centrum a radi by ste fyzicky ponúkali naše produkty?
Registrujte 
sa pre nákup na našom eshope a kontaktujte nás pre vytvorenie špeciálneho kupónu, vďaka ktorému budete môcť nakupovať na našom eshope vo veľkoobchodných cenách.

VOC LOGIN: Ak sme Vám už aktivovali kupón, prihláste sa tu a môžete začať nakupovať. Pre rýchly výber produktov môžete využiť našu prehľadnú nákupnú tabuľku. Nezabudnite pred odoslaním objednávky použiť Váš VOC kupón, ktorý Vám uplatní Vašu zľavu.


AFFILIATE ZÓNA 

Chcete ponúkať naše produkty na Vašich webových stránkach a blogoch, zdieľať naše produkty na sociálnych sieťach a získať vopred dohodnutú odmenu za obchody, ktoré sa vďaka Vášmu zdieľaniu na našom eshope zrealizovali? Pre affiliate spoluprácu nemusíte fyzicky zakúpiť ani odoslať žiadne produkty, stačí, keď návštevník Vašej stránky klikne na Váš špeciálny odkaz, ktorý ho presmeruje na naše stránky a zrealizuje objednávku. Ako je to možné? Na našom webe beží múdry affiliate program, ktorý rozpozná a zaznamená všetky pohyby a obchody, ktoré sa cez Váš špeciálny odkaz dostanú k nám a Vy budete mať o tom vždy aktuálny prehľad.

Ak sa chcete zapojiť do affiliate programu,  zaregistrujte sa a počkajte na potvrdenie svojej žiadosti.
AFFILIATE LOGIN: Ak už máte schválenú registráciu, prejdite na Vašu partnerskú stránku


VZDELÁVACIA ZÓNA

Ak máte priestor, ktorý ponúkate na organizovanie podujatí, alebo ste skupinka ľudí so záujmom dozvedieť sa viac o fytoterapii, aromaterapii, výrobe prírodnej kozmetiky a produktov z liečivých rastlín, kontaktujte nás a môžeme spolu naplánovať prednášku, praktický workshop s výrobou, komentovaný zber bylín,  či bylinkový pobyt v prírode:)


KDE NÁS NÁJDETE?

Pozrite si zoznam spriatelených pobočiek, kde môžete na vlastnej koži vyskúšať niektoré z našich produktov.
Kompletné portfólio našich produktov nájdete zatiaľ len na jedinom mieste pod oblohou, v našom novootvorenom obchodíku v centre Trenčína:)

X