Zásady vrátenia peňazí a vrátenia tovaru

Prehľad

Doba na žiadosť o vrátenie peňazí a vrátenie tovaru trvá 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám ponúknuť plnú náhradu alebo výmenu.

Nárok na vrátenie tovaru máte, ak je tovar nepoužitý a v rovnakom stave, v akom ste ho dostali. Musí byť tiež v originálnom balení.

Ďalšie nevratné položky:

  • Darčekové poukážky
  • Produkty na stiahnutie

So žiadosťou o vrátenie tovaru požadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe.

Vrátenie peňazí

Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. Upozorníme vás tiež na schválenie alebo zamietnutie vašej refundácie.

Ak schválime Vašu žiadosť, vrátenie peňazí sa spracuje a kredit sa automaticky pripíše na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do určitého počtu dní.

Oneskorené alebo chýbajúce refundácie

Ak vám ešte nebola vrátená platba, najskôr si znova skontrolujte svoj bankový účet.

Potom kontaktujte spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže chvíľu trvať, kým bude vaša refundácia oficiálne odoslaná.

Potom kontaktujte svoju banku. Pred odoslaním vrátenia peňazí často trvá určitý čas na spracovanie.

Ak ste toto všetko urobili a stále ste nedostali vrátené peniaze, kontaktujte nás na [email protected]

Výpredajové položky

Peniaze môžu byť vrátené iba za tovar s bežnou cenou. Výpredajové položky nie je možné vrátiť.

Výmena tovaru

Tovar vymieňame iba vtedy, ak je chybný alebo poškodený. Ak ho potrebujete vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na adresu [email protected] a pošlite tovar na adresu: Herbárium Projekt, Hviezdová 1, 91101 Trenčín

Darčeky

Ak bola položka pri kúpe označená ako darček a odoslaná priamo vám, dostanete darčekový kredit v hodnote vráteného tovaru. Po prijatí vráteného tovaru vám bude zaslaný darčekový poukaz.

Ak položka nebola pri nákupe označená ako darček alebo ak si darca darčeka nechal odoslať objednávku, aby vám ju dal neskôr, vrátime mu peniaze a on sa dozvie o vašom vrátení.

Vrátenie zásielky

Ak chcete výrobok vrátiť, mali by ste ho poslať poštou na adresu: Herbarium Projekt, Hviezdová 1, 91101 Trenčín

Budete zodpovední za zaplatenie vlastných nákladov na dopravu pri vrátení položky. Náklady na dopravu sú nevratné. Ak dostanete náhradu, náklady na spiatočnú dopravu budú odpočítané z vašej refundácie.

V závislosti od toho, kde žijete, sa môže čas, kým sa k vám vymenený produkt dostane, líšiť.

Ak vraciate drahšie položky, môžete zvážiť použitie sledovacej prepravnej služby alebo zakúpenie poistenia prepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vašu vrátenú položku.

Potrebujete pomoc?

Ak máte otázky týkajúce sa vrátenia peňazí a vrátenia tovaru, kontaktujte nás na emailovej adrese [email protected]

X