Priatelia,
každý rok pripravujem v novembri zopár balíčkov byliniek, ktoré som vlastnoručne počas roka zbierala na nádherných, horami obkolesených miestach, čistých lúkach a permakultúrnych záhradách na rôznych častiach Slovenska.

Bylinné zmesi obsahujú ručne zbierané byliny z čistých lúk horami obkolesenej prirody v okolí Zaježovej, Starej Ľubovne, Trenčína, Piešťa , aj všade tam, kde ma nohy zaviedli v r.2021.

Niektoré zmesi sú doplnené aj o voňavé kúsky plodov a ovocia takmer výlučne z vlastného zberu: sušené maliny, jablká, ríbezle, arónia…
Zopár zmesí dopĺňajú exotické kúsky kvalitných bylín z overených zdrojov, ako sú pomarančové a jazmínové kvety, lapacho, wayusa, bakopa…
POUŽITIE A PRÍPRAVA

MACERÁT: 1ČL zalejte 5dcl studenej vody, nechajte odstáť aspoň 3
hodiny, ideálne však cez noc 8-12 hod. Ráno môžete vypiť macerát mierne zohriaty na teplotu pitia (do 38°C) a tie isté byliny zaliať ešte raz vriacou vodou na čaj.

NÁLEV: 1ČL zalejte 3-5dcl vriacej vody, lúhujte cca 10min.

VÝVAR DO KÚPEĽA: 2ČL nasypte do 500ml vody a priveďte k varu. Odstavte, keď voda zovrie a vlejte do kúpeľa. Môžete pridať i 2PL kúpeľovej soli.

Na vývar môžete dokonca použiť tie isté byliny, z ktorých ste si pripravili macerát a čaj, stačí pridať trochu z čerstvých a využiť tak silu ručne zbieraných bylín hneď 3x!

Nájdete tu tieto bylinné zmesi:
DÝCHANIE – na podporu zdravia dýchacích ciest
IMUNITA – na posilnenie imunity
POVZBUDENIE – na príjemné prebudenie do nového pracovného dňa, osvieženie ducha a stimuláciu tela k výkonu
PRE ŽENY – na podporu zdravia ženských orgánov a harmonizáciu cyklu
TRÁVENIE – na podporu zdravia tráviacich orgánov
UVOĽNENIE – na ukľudnenie nervovej sústavy, na dobrý spánok, pri nervovom vypätí, strese.
OČISTA – na podporu detoxikácie a očistu močových ciest a pohlavných orgánov a očistné kúpele

Zabalené v papierovom vrecúšku s okienkom
Hmotnosť obsahu: á 30g 4.60 €
Počet balíčkov je limitovaný!
Preto ak si ten pre Vás nechcete nechať ujsť, požiadajte nezáväzne o sledovanie dostupnosti zadaním Vášho emailu priamo v produkte, ktorý nie je na sklade. Hneď ako naskladníme tovar, vám bude automaticky zaslaná pripomienka.

Filter