Každá živica je výrazne antiseptická látka, pôsobí proti baktériám, vírusom, plesniam, hubám a ich účinky skúmajú rôzne národy sveta aj vo vedeckých štúdiách. Okrem spaľovania za účelom očistenia priestoru majú preukázateľné terapeutické použitie aj na očistu tela.

V našom eshope môžete nájsť živice z rôznych strán sveta. Dávame si záležať na pôvode surovín aj spôsobe ich zberu. Dávame prednosť podpore indiánskych kmeňov a pôvodných obyvateľov, ktorí zberajú túto živicu a stromy a zo svojho zisku skupujú opäť pôdu, ktorá im oddávna patrila. Na tejto pôde opäť vysádzajú svoje posvätné stromy a uzatvárajú tak kruh prijímania aj dávania späť, láskavou starostlivosťou o zem a vďakou za jej dary.

V tejto sekcii nájdete tekuté liečivé živice vhodné na vnútorné užívanie, aj kryštáliky živíc, či drievka a zväzky bylín vhodné na vydymovanie.

Vydymovanie má svoje korene v starobylom  Egypte, Ríme, Arábii, Indii, Japonsku a celej Amerike. Je to akási starobylá forma aromaterapie, kedy sa spaľovaním rastlín dostávajú do priestoru ich silice. Každá kultúra používala svoje živice, byliny a drevo z posvätných stromov, aby ich dymom čistili priestor aj ľudí, navodili ukľudnenie mysle, podporili hĺbku meditácie, alebo naopak povzbudili telo aj ducha pri liečbe, či kreatívnej činnosti…

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov