Každá živica je výrazne antiseptická látka, pôsobí proti baktériám, vírusom, plesniam, hubám a ich účinky skúmajú rôzne národy sveta aj vo vedeckých štúdiách. Okrem spaľovania za účelom očistenia priestoru majú preukázateľné terapeutické použitie aj na očistu tela.

V našom eshope môžete nájsť živice z rôznych strán sveta. Dávame si záležať na pôvode surovín aj spôsobe ich zberu. Dávame prednosť podpore indiánskych kmeňov a pôvodných obyvateľov, ktorí zberajú túto živicu a stromy a zo svojho zisku skupujú opäť pôdu, ktorá im oddávna patrila. Na tejto pôde opäť vysádzajú svoje posvätné stromy a uzatvárajú tak kruh prijímania aj dávania späť, láskavou starostlivosťou o zem a vďakou za jej dary.

Vydymovanie má svoje korene v starobylom  Egypte, Ríme, Arábii, Indii, Japonsku a celej Amerike. Každá kultúra používala svoje živice, byliny a drevo z posvätných stromov, aby ich dymom čistili priestor aj ľudí, navodili ukľudnenie mysle, podporili hĺbku meditácie, alebo naopak povzbudili telo aj ducha pri liečbe, či kreatívnej činnosti…

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov