V tejto kategórii nájdete rôzne druhy extraktov z bylín, korenín a živíc.

TINKTÚRY vyrábame ručne maceráciou bylín v pomere 1:5 prevažne v 50% lekárenskom liehu. Tinktúry v sebe koncentrujú silu bylín konzervovanú v alkohole a užívajú sa po kvapkách ako potravinové doplnky. V prípade, že sa chcete alkoholu vyhnúť, stačí, ak nakvapkáte tinktúru do horúceho čaju, alkohol sa z horúceho povrchu odparí. Alebo sa zoznámte s bezalkoholovou alternatívou tinktúry: OXYMELOM.

OXYMEL je macerát, alebo vývar z bylín, korenín, plodov a živíc v zmesi jablčného octu a medu, alebo cukru. Je to starodávny živý nápoj na podporu imunity a životnej energie.

KAPSULY obsahujú vysoko koncentrovaný rastlinný extrakt v prášku, ktorý je laboratórne testovaný pre garantovaný obsah účinných látok. Väčšinou sa vyrábajú tak, že sa najprv vyrobí liehová tinktúra, ktorá sa následne vysuší na prášok, čím sa koncentrácia účinných látok na jednu dávku niekoľkonásobne zvýši.

TETRA-extrakt  pri nízkej teplote a tlaku je rastlinný materiál vystavený rozpúšťadlu, ktoré spĺňa všetky potravinárske a ekologické kritériá. Vďaka tomuto šetrnému prístupu, ktorý nevytvára kyslé prostredie, vieme z rastliny získať aj látky, ktoré by sa vplyvom vysokej teploty degradovali a aj tie, ktoré sa čistým vylúhovaním v alkohole získať nedajú. Vďaka tomu Vám môžeme prinášať extrakty a produkty z nich v plnom spektre účinných látok vyskladané tak, ako ich sama príroda stvorila.

Vyberte si z kategórií extraktov, alebo si pozrite prehľad všetkých produktov nižšie:

Filter